מחפשים חברה לבניית אתרים? לנטביז נסיון של שנים רבות בעולם האינטרנט וידע רב בכל הנוגע לבניית אתרי אינטרנט ואפליקציות

בשונה מחברות פיתוח אתרים שפועלות בשיטת פיתוח על פי תבניות, אנו עובדים בגישה של בניית אתרים אשר מתוכננים, מעוצבים ונבנים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ומשתמשי הקצה באתר. אנו מתאימים את האתר לדרישות הלקוח ולא להיפך.

בין סוגי האתרים שחברת נטביז מתמחה בהם: בניית אתרים לעסקים, אתרי תדמית, אתרי מסחר (E-Commerce), אתרי קמפיינים, אתרי תדמית ועוד.

תהליך בניית אתר אינטרנט כולל בתוכו מספר שלבים. בשלב הראשון מבצעים תכנון וניתוח מערכת. במהלך שלב זה מנתחים ומאפיינים את הדרישות של הלקוח החל משלב הרעיון ועד לכתיבת מסמך אפיון מפורט המגדיר את מבנה המערכת והפונקציונליות עבור כל רכיב. בשלב השני, מתמקדים באפיון ועיצוב ממשק משתמש, במהלך שלב זה מעצבים את האתר ומגדירים את ממשקי המשתמש והנגישות עבור הרכיבים השונים.

השלב השלישי הינו פיתוח האתר בהתאם להגדרות האפיון והעיצוב. בשלב זה גם בוחרים את הטכנולוגיה או הפלטפורמה המתאימה בצורה אופטימלית לדרישות הפרויקט. בימינו יש שימוש מוגבר בפלטפורמה שנקראת וורדפרס, שהיא נוחה מאוד הן בשלב בניית האתר והן בתחזוקה באמצעות מערכת הניהול. עם סיום הפיתוח עוברים לשלב הזנת התכנים ובדיקות האיכות למערכת ולאחר מכן מתקינים את האתר בשרת האחסון בהתאם לחבילת השירות המותאמת לדרישות המערכת. לאחר שמוודאים שהכל תקין והאתר מוכן להשקה, מעלים את האתר לאוויר.

מרגע העלאת האתר לאוויר מתחילה העבודה השוטפת של קידום האתר במנועי החיפוש (SEO). בשלב זה אנו דואגים לבצע פעולות אקטיביות במטרה לקדם את האתר בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש המובילים על מנת להגדיל את תעבורת המשתשמים לאתר.

בין לקוחותיה של החברה: מרתון ת”א, שטראוס, המצפה התת ימי באילת, אוניברסיטת תל אביב, עזרה ובצרון, קוקה קולה, הליקון, אולפני הרצליה ועוד.