רכישות באינטרנט הם מזמן דבר שבשיגרה וכיום כמעט כולם מבצעים רכישות On Line במגוון תחומים – קניות לבית, מוצרים מהסופר, טיסות וחופשות, בגדים, קולנוע, ציוד אלקטרוני ומחשבים ועוד.

השימוש באתרי מסחר אלקטרוני (eCommerce) הולך וגדל ולכן החשיבות של בניה ועיצוב של אתר מכירות מקצועי הופך לקריטי יותר.

בניית אתרי מסחר אלקטרוני – בדרך הקלה והנכונה

בניית אתרי מסחר, זה לא עניין של מה בכך – ההצלחה של אתר מכירות תלויה ברמת חוויית השימוש שלו, רמת האבטחה שלו ואיכות השירות אותה הוא מספק. חשוב לדעת איך לפתח אתר מכירתי בצורה שעונה על כל הדרישות הללו. במקרה של אתר מכירות, ההצלחה נמדדת על פי יחס ההמרה של המבקרים לעומת לקוחות משלמים.

כיוון שעמוד הבית של האתר מהווה מעין חלון ראווה לחנות שנועד למשוך את המבקר לצפייה במוצרים ורכישה, על האתר להיות מעוצב ברמה גבוהה ולשדר אמינות, רמת אבטחה גבוהה, רצינות ומקצועיות. 

כאשר אנו מתחילים פרויקט בניית אתרי מסחר אלקטרוני אנחנו משקיעים מחשבה רבה בתכנון המבנה של החנות. אנו לוקחים בחשבון נושאים כגון אופן חלוקת המוצרים באתר ברמת הקטגוריות ותתי הקטגורית, הדרך בה מוצרים, מידע ומבצעים מוצגים למבקר, תהליך בחירת המוצרים תוך התייחסות ליכולת לשנות מידה/צבע/דגם אחר, ועוד. בכל עת אנו לוקחים בחשבון את המטרה הסופית – עידוד הוספת מוצרים לסל הקניות וביצוע תשלום בסיום הביקור.

חברת נטביז מספקת שירותי בניית אתרים רספונסיבים, מסחר וגם אתרי תדמית החל מהשלב של אפיון ממשק ועיצוב חוויית משתמש ועד שלב התחזוקה והניהול השוטף, כשלצידו פעולות קידום לאתר. אנו מספקים פתרון כולל המשלב גם את שירותי הסליקה והחיוב באתר, הפקת החשבוניות, מעקב אחר דוחות המכירות וניהול מועדון הלקוחות של האתר.