jumbomail-logo

אתר www.Jumbomail.co.il הינו האתר הראשון והמוביל בארץ לניהול והעברת קבצים גדולים באינטרנט. מטרת השירות הינה לספק למשתמשים כלי פשוט וידידותי לניהול ושינוע קבצים גדולים ברשת, אשר אינם ניתנים להעברה באמצעות שירותי מייל רגילים.

מאז הקמתו של JumboMail בתחילת 2009, האתר התרחב וצבר קהל לקוחות קבועים העושים שימוש יומיומי בשירות שליחת הקבצים הגדולים. כבר למעלה מ – 6 מליון משתמשים כבר עשו בו שימוש ובכל יום מצטרפים משתמשים חדשים לאתר. האתר עוצב ונבנה באופן קל ונוח לשימוש תוך הקפדה על תכנון תהליכים וניווט באתר בצורה שתענה באופן האופטימאלי על צרכי המשתמש.
האתר נבנה בהתאם לתקני אבטחה מחמירים ועם הקפדה על פרטיות גולשים מלאה תוך שמירת הפרטים האישיים והקצבים הנשלחים בצורה מאובטחת.
JumboMail מספק דרך קלה ביותר לשתף קבצים עם חברים, משפחה או כל אחד אחר בעולם כך שמשימת שליחת קבצים גדולים באינטרנט כיום, הינה פשוטה יותר מאי פעם.

באתר JumboMail ניתן לבצע פעולות רבות, כגון:
שליחת קבצים גדולים בחינם עד 5GB
שליחת קבצים כבדים עד 20GB (עם מנוי או קוד העלאה)
שמירת קבצים על השרת של JumboMail ללא הגבלת זמן (למנוי בתוקף) בנפח של עד 500GB
צפייה בקבצים בפורמטים שונים אונליין – ללא צורך בהורדה למחשב.
שליחת תיקיות שלמות השומרות על צורתם ונתיבם בדיוק כפי שמופיע בתיקייה שעל מחשב השולח
שליחה למספר אנשים במקביל (עד 50 למנוי בתשלום)
ועוד המון אפשרויות.

באתר JumboMail תוכלו למצוא קשת רחבה של כלים המיועדים לבעלי מקצועות שונים שמטרתם להקל וליעל את תהליך השליחה.
בין שירותי האתר: JumboEmbed, JumboPicker, JumboNewsletter, JumboMedia

jumbo-green-EMBED

שירות JumboEmbed נועד לבעלי אתרים המעוניינים לספק ללקוחותיהם כלי המאפשר לשלוח אליהם קבצים גדולים ישירות מתוך האתר. השליחה מתבצעת דרך טופס המוטמע באתר ומוצג כחלק מהאתר למשתמשי הקצה.

בצורה זו ניתן להטמיע את רכיב העלאה ושליחת הקבצים של JumboMail באופן פשוט ונוח כך שמשתמשי האתר של מנוי השירות יכולים לשלוח קבצים גדולים במשקל של עד 10GB  ללא תשלום. כמו כן השירות מאפשר לך, בעל האתר, לעקוב ולנהל את כל המיילים שנשלחו מלקוחותיך באופן מרוכז דרך ממשק נוח וידידותי.

בתור בעל אתר המעוניין לספק שירות שליחת קבצים קל ונוח לגולשים/לקוחות האתר, תוכל להינות מהיתרונות הבאים של שירות JumboEmbed:

 • ההטעמה באתר (שלך) נעשית בדרך פשוטה ומהירה ללא צורך בידע טכני או עבודת מתכנת.
 • כל המידע המתקבל מגיע לתיבת אחסון פרטית ומאובטחת המשוייכת לתיבת המייל שלך (או למספר תיבות מייל, תלוי בהגדרות) – המידע נשאר נגיש רק לך.
 • נפח קבצים לשליחה עד GB10 – ניתן לנהל את הגודל המרבי הרצוי (בהתאם להגדרות השירות)
 • לכל פעולה אשר מבצע לקוח אתה יכול לקבל חיווי במייל וכל המידע נשמר בחשבון שלך ב JumboEmbed.
 • נפח אחסון ושמירת הקבצים שנשלחו אליך עד GB100
 • שירות לקוחות ותמיכה טכנית
 • ניהול דינאמי של שדות טופס השליחה המוטמע באתר כך שניתן להגדיר אילו פרטים נדרשים להזנה על ידי השולח

 

בנוסף, מנוי  JumboEmbed מקבל גם מנוי באתר www.Jumbomail.co.il שבו ניתן לעצב תבנית מייל אישית כך שהמיילים הנשלחים מהמערכת ישלחו עם המיתוג והחתימה האישית שלך.

לפרטים נוספים

jumbomail-logo-picker

שירות JumboPicker מיועד בעיקר לצלמים בתחום צילום אירועים או לצלמים בתחומים אחרים אשר נתקלו בקושי בתהליך בחירת התמונות על ידי לקוחותיהם. השירות מספק כלי חדשני ויעיל המאפשר לתקשר בצורה פשוטה, נוחה ומהירה עם לקוחותיך, מרגע צילום התמונות ועד לסיום תהליך בחירת התמונות על ידי הלקוחות.

באמצעות JumboPicker ניתן להעלות את תמונות הפרויקט לתצוגה באתר אשר בו הלקחות יוכלו לצפות ולבחור את התמונות המועדפות עליהם לצורך העברה לעיצוב, הדפסה, הוא כל צורך אחר. בנוסף, בעמוד בחירת התמונות יש כלי שיתוף והפצה כך שניתן ליצור תתי אלבומים על פי בחירת הלקוח ולשלוח אותם לחברים ומשפחה.
JumboPicker הינו כלי שיווקי חברתי בעל עוצמה רבה. המערכת מאפשרת לך וללקוחותייך לשתף את התמונות מהאירוע ברשתות החברתיות, ובכך לחשוף את העסק שלך ללקוחות פוטנציאליים רבים.

להורדת התוכנה והתנסות חינם 

logo-1800px

שירות הניוזלטר של Jumbomail הינו מערכת דיוור מתקדמת, מקצועית ונוחה לניהול מועדוני לקוחות, המאפשרת שליחה של הודעות מייל או הודעות SMS בהיקף רחב לרשימות תפוצה.
באמצעות JumboNewsletter ניתן לשלוח עדכונים, חדשות, מידע שימושי, פרסומות, מבצעים, טיפים, מאמרים וכל תוכן אחר אשר תרצו לחשוף בפני קהל הלקחות שלכם.

המערכת כוללת פיצ’רים רבים וביניהם:

 • כלי עריכה מתקדם לעיצוב תבניות המייל
 • סמארטפון אופטחמייזר – התאמה אוטומטית של התוכן המוצג גם למכשירי מובייל וטבלטים
 • הפצה מהירה ויעילה בכל היקף ללקוחות ולרשימות תפוצה
 • יצירת ניוזלטר מקצועי, ממותג עדכני ורלוונטי
 • הרכבת רשימות תפוצה מפולחות וממוקדות, תוך שימוש במאגרי רשימות קיימים וחדשים
 • שליחת דואר אלקטרוני ומסרונים ישירות ללקוח, בזמן המתאים לך
 • כלים מתקדמים לביקורת ומעקב סטטיסטי אחר ההודעות שנשלחו
 • שילוב של שליחת ניוזלטר ביחד עם מסרון (SMS) אישי

 המערכת מספקים כלים המסייעים לעסק שלך לשמר ולחזק את הקשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים ולנהל מועדון לקוחות בצורה מקצועית.
מערכת הדיוור של JumboNewsletter מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת וכוללת ממשק ניהול פשוט וידידותי למשתמש.

לפרטים נוספים אודות מערכת JumboNewsletter ולפתיחת חשבון התנסות חינם!

 

logo-small

מערכת JumboMedia מספקת כלי לניהול פרויקים ושינוע קבצי וידאו של פרסומות עבור חברות פוסט, משרדי פרסום וגופי השידור. באמצעות המערכת חברות הפרסום מייצרות פרויקטים המיועדים לעבודה על ידי חברות פוסט המעלות את קבצי הוידאו של סרטוני הפרסומות. לאחר אישור הסרטונים, הקבצים מועברים להפצה לכל גופי השידור המיועדים בפרויקט.
השירות נבנה ופותח במיוחד תוך התאמה לצורך הקיים בשוק עולם הפרסום לניהול ושינוע פרסומות תוך הקפדה על אבטחת מידע, ניהול ובקרה של התהליכים, ניהול הרשאות ומעקב אחר פעולות המתבצעות במערכת.
השימוש במערכת מיעל את העבודה וחוסך זמן יקר לכלל המשתמשים בשירות.