חבילות אחסון אתרים

חברת נטביז תספק לך את התשתית המתאימה והטובה ביותר לאחסון האתר שלך. החברה מציעה חבילות שונות בהתאם לנפחי האחסון והתעבורה באתר והצרכים של הלקוח. אנו תומכים בהתקנת מערכות שונות כגון: ASP.Net, WordPress, Joomla, Drupal ועוד. כמו כן, במידה ונידרש אנו מספקים שירות לניהול תיבות דואר שגם הן מאוחסנות על שרתי החברה או במסגרת שירות ענן כגון Gmail או Office 365.

שירותי רישום דומיין – אנחנו עושים את כל העבודה בשבילך

בנוסף לשירותי האחסון נטביז מציעה שירותי רישום דומיין מדי שנה או שנתיים. השירות יכול לחסוך לך את הסרבול הכרוך שבתפעול וניהול דומיין. אנחנו מעדכנים את כל האתר והממשק ואתה יכול להיות שקט שהאתר נמצא בידיים אמינות וטובות.

השרתים של נטביז מאובטחים ומגובים לכל מקרה של תקלה. החברה משתמשת בכלי ניטור ובקרה המתקדמים ביותר כדי להבטיח שירות איכותי ואמין.

שירותי האחסון של נטביז מהווים שירות משלים לסל המוצרים שאנו מעניקים ללקוחותינו. שירות האחסון מאפשר לפתח עבור לקוחותינו את מערכות הכלים הטובות ביותר ללא כל תלות ומגבלות של גורמים חיצוניים ובנוסף זה מאפשר לנו גמישות רבה בהתאמת התשתיות לצרכי הלקוח והרחבתן בהתאם להתפתחות העסקית.

שרתי האחסון של נטביז מנוטרים 24/7 וכוללים מעקב וטיפול ותחזוקה מתמידים. שירותי האחסון מיועדים ללקוחות החברה או ללקוחות המעוניינים בשירותי אחסון בלבד.