כלי נוסף בשמירה על קשר ישיר עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים

אפליקציות פייסבוק הן כלי הכרחי כיום בשמירה על קשר ישיר עם לקוחותיך באופן שוטף. הרשת החברתית פייסבוק הינה הרשת הפופולאריות ביותר, והיא ממשיכה ותופסת תאוצה.
לכן היא מהווה חלק מהאסטרטגיה השיווקית של עסקים רבים המעוניינים להישאר מעודכנים ולחזק את הקשר שיש להם עם הלקוחות.

פיתוח אפליקציות לפייסבוק מאפשר לך לצאת בקמפיינים פרסומיים ולהפיץ באופן ויראלי את עמודי החברה שלכם. הדרך (החוקית) הטובה ביותר להגדלת כמות האוהדים לדף. בנוסף,
אפליקציות הפייסבוק מעבירות את המסר השיווקי ללקוחות קיימים ופוטנציאליים ומגבירות את התחושות החיוביות שהלקוח חש כלפי המוצר או השירות שלכם.

באמצעות הפייסבוק בפרט ורשתות חברתיות בכלל, ניתן להבין מיהם הלקוחות הפוטנציאליים של החברה, מה העדפותיהם ופעולותיהם.

לנטביז ניסיון של שנים בתחום פיתוח אפליקציות לפייסבוק, תוך דגש על קריאטיביות ושימושיות של האפליקציות. אנו מתאימים את פיתוח האפליקציות לצרכי העסק שלך וכן לצרכי לקוחותיך.

פיתוח צ’ט בוט משלך ויצירת קשר מהיר עם הלקוחות שלך

בוודאי שמתם לב לאחרונה, כי רוב שירותי המענה הווירטואלי הניתנים לנו באתרי האינטרנט השונים שאנו גולשים בהם, מתבצעים ע”י Chatbot אשר מנהל עמנו את שיחת הצ’ט באמצעות
ממשק מתקדם העומד מאחוריו. כיום, שיחה באמצעות צ’ט בוט נחשבת לתקשורת עסקית מהירה ואידאלית בכדי לשמור וליצור קשר יעיל וישיר עם הלקוחות שלנו. הצ’ט בוט מסוגל לבצע מספר
שיחות שירות/מכירה במקביל ולצמצמם את זמני המענה האנושי בעסק. במידה והרובוט לא יוכל לתת מענה לשאלה הנשאלת, פרטי הלקוח יועברו להמשך טיפולו של נציג אנושי.

כחלק מיכולות פיתוח אפליקציות, נוכל לבנות עבורכם צ’ט בוט חכם לרשתות החברתיות באמצעותו תוכל למכור את כלל המוצרים שלך בדרך הקלה והנוחה ביותר.
יתרונו המובהק של הצ’טבוט, בא לידי ביטוי ביכולת פיתוח ובניית הרובוט ללא דרישה להקמת אתר חדש או התחברות לאתר קיים.

כלל הלקוחות יוכלו לבצע מגוון רחב של פעולות 24/7 שעות ביממה ורכישת מוצרים ישירות דרך המסנג’ר הקיים של העמוד העסקי שלכם.
כחלק משיפור השירות, הצ’ט בוט יאפשר לנו לייעל את מתן השירותים ללקוחות שלנו, לבצע מגוון רחב של פעולות ולהפוך את השירותים שלנו לאוטומטיים.
כל זאת, ללא הצורך בהמתנה למענה של נציג שירות אנושי.